InstaCargo


Kodumasina, olemeelektroonika ja mööbli paigalduse ning kojuveo tellimine on imelihtne!

Kõik see on nüüd võimalik sooritada mugavalt, kiirelt ja ühe korraga meie partnerilt InstaCargolt. InstaCargo tellimine on imelihtne – Kui tead oma toote saabumise aega lattu, siis saad kohe valida Sulle sobiva teenuse, aja ja sihtkoha InstaCargo online rakendusest. Ei mingit päringu tegemist.

Kui tellid nii veo kui paigalduse InstaCargo-lt, saabub meeskond kaubaga Sinu poolt määratud ajal ja teostab kohe ka paigalduse. Esialgu pakume InstaCargo teenust Tallinnas ja lähiümbruses ning Tartus, peatselt ka kaugemal. Meie teenust saad nautida: Tallinnas: Viimsis, Maardus, Kakumäel, Laagris ja Raes ja Tartus.

InstaCargo broneerimisleht.

Broneerimislehe kasutusjuhend:

1. Ava broneerimisleht

2. Teenused avanevad vajutades teenuse kasti peale ja tagasi saab eelmisele vaatele, kui sellele kastile uuesti vajutada.

3. Vali sobiv teenus, kuupäev ja kellaaeg. Arvesta kuupäevaga, mil su toode jõuab lattu. Kui tootel puudub saabumise aeg, broneeri enda teenus, kui tead toote saabumise kuupäeva.

4. Lisa vajalikud andmed ning kinnita

Paigalduste info:

· Pesumasina paigaldus: Pakendi eemaldamine, olemasolevatesse elektri-, veevõtu- ja äravoolusüsteemidesse ühendamine, paika sättimine ja loodimine, lühike kasutamisõpetus ning pakendi äravedu.

· Nõudepesumasina paigaldus: Pakendi eemaldamine, olemasolevatesse elektri-, veevõtu- ja äravoolusüsteemidesse ühendamine, paika sättimine ja loodimine, lühike kasutamisõpetus ning pakendi äravedu.

· Külmiku paigaldus ja uste poolsuste vahetamine: Pakendi eemaldamine, paika sättimine ja loodimine ning ühendamine olemasolevasse elektrivõrku. Pakendi äravedu.

· TV ja Audio-Video paigaldus: Pakendi eemaldamine, ühendamine, häälestamine ja lühike kasutamisõpetus. Teleri paigaldamine originaaljalale. Vajadusel pakume abi ka suurematel töödel nagu näiteks teleri paigaldamine seinale või lakke (eelneval kokkuleppel).

· Mööbli paigaldus: Paigaldame ja paneme mööbli kokku vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele.

Hinnad ja üldtingimused leiad InstaCargo broneerimislehelt.

Ostes kauba itek.ee lehelt väljastame teile sooduskoodi millega saab Insta Cargo partnerilt 10% soodustust.


Параметры

Main menu

Бытовая техника
Встраиваемая бытовая техника
Кухонная техника
ТВ и домашние кинотеатры
Компьютеры
Смартфоны и плашеты
Aудио, видео и фото
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ
Cпорт
АВТОТОВАРЫ